• Tüm Kategoriler
  •  

   Sıvı pH Düşürücü 20 Kg

   Sıvı pH Düşürücü 20 Kg
   Görsel 1
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Pooltech pH (-) DOWN - L” Sıvı pH Düşürücü Yapısı itibariyle toz pH düşürücülere göre daha konsantredir.Konsantre olduğundan daha az kullanılır ve daha ekonomiktir.Havuz suyunda yükselen pH değerini düşürerek ideal değerleri olan 7.2-7.6 pH aralığını korumak amaçlı kullanılır.İnorganik Asit içerir. pH düşürücü  AvantajlarıpH Down L sıvı olduğundan kullanımı kolaydır.Kullanım Talimatı,Optimum pH değerinin muhafazası için, havuz suyu pH’si bir test aleti yardımıyla özel havuzlarda haftada 1-2 kez, umuma açık havuzlarda günde 3 kez ölçülerek kontrol edilmeli ve gerekiyorsa ideal değerlerine getirilmelidir. Havuz suyu ideal pH aralığı 7.2-7.6’dır.Havuz suyunun pH ayarlaması dezenfektan maddelerinin ilavesinden önce yapılmalıdır.
   pH Down L kullanılmadan önce suyun pH değerine bakılmalıdır.pH değerini 0.1 derece düşürmek için 100 mhavuz suyuna 1000gr(1 lt) dozlanır.Havuz suyunun sertliğinin de kontrol edilmesi gerekir. İdeal sertlik 20 FSB(Fransız Sertliği)’dir.
   Havuza direkt uygulanması halinde, tercihen nozul üzerinden dökülmeli ve mutlaka filtrasyon sistemi çalışır durumda olmalıdır. Bu esnada havuzda kimse olmamalıdır.Havuza kısım kısım pH kontrolü yaparak eklenebilir veya dozaj pompasına bağlanarak da dozlanabilir.Fakat her eklemede veya dozlamada pH kontrolü yapılması gerekir.Güvenli Kullanım ve Stoklama Bilgileri Gözleri ve cildi tahriş eder. Çocukların erişemeyeceği şekilde muhafaza edilmelidir.Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız ve en yakın sağlık merkezine başvurunuz.Yalnızca orijinal ambalajında, kapalı alanda ve serin yerde muhafaza ediniz.Diğer kimyasallar ve özellikle klor türevleriyle karıştırılmamalıdır.Yanıcı malzemelerden uzak tutunuz.Analiz SonuçlarıGörünüş : Hafif sarı berrak sıvı Yoğunluk : 1.15-1.25 pH(%1) : 0.5-2.0
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu72128
   MarkaPooltech
   Stok DurumuVar
    | İletişim / Contact Us 

   North Cyprus Pool Equipment Supplier
   Kıbrıs Havuz Ekipman Tedarikçisi
   POOLTECH © Copyright 2005 - 2021

                                                                                                                             

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.