• Tüm Kategoriler
 • Havuz Süpürgesi - Vacuum Head Fairlocks

  Havuz Süpürgesi - Vacuum Head Fairlocks
  Havuz Süpürgesi - Vacuum Head Fairlocks
  Görsel 1
  Görsel 2
  Fiyat:
  1.836,59 TL
  1836.59 www.kibrishavuzmarket.com
  Lütfen sipariş verin / Please Contact us to Order
  Şimdiye kadarki en verimli vakum başlığı!
  Piyasadaki en verimli ve sağlam manuel havuz temizleme sistemi olarak bilinen “büyük sarı”, 30 yılı aşkın süredir Avrupa'da en çok satanlar arasındadır. Hem evsel hem de ticari yüzme havuzları için ideal olan yeni çoklu oturtma tutamak, bir ekipmandan diğerine hızlı değişim sağlar.

  Fairlocks aerodinamik şekli en iyi etkiyi daha hızlı temizlemeyi kolaylaştırır ve merkezi olarak monte edilen 19 ”fırça, vakum kafasının daha az yetenekli sistemler tarafından geride bırakılacak katı döküntüleri bile toplamasını sağlar

  Akıllı tasarım ve fırçaların üzerindeki merkezi ağırlık, döşemeli betondan kaplamaya kadar herhangi bir havuz kaplamasında kullanım için mükemmel pratik hale getirir.

  The most efficient vacuum head ever!
  Known as the most efficient and robust manual pool cleaning system on the market the “big yellow one” has been a top seller in Europe for over 30 years. Ideal for both domestic and commercial swimming pools, the new multi-fit handle enables rapid change from one implement to another.

  The Fairlocks streamlined shape facilitates faster cleaning to the best effect and the centrally mounted 19” brush enables the vac-head to collect even the solid debris that would be left behind by less capable systems

  The clever design and centralised weight over the brushes makes it perfectly practical for use in any pool finish from concrete tiled to liner.
  Diğer Özellikler
  Stok KoduF001
  Marka-
  Stok DurumuSipariş için Lütfen iletişime Geçiniz / Please Contact us to Order
  Anasayfa / Home | İletişim / Contact Us 

  North Cyprus Pool Equipment Supplier
  Kıbrıs'ın Havuz Ekipman Tedarikçisi
  POOLTECH © Copyright 2005 - 2020

                                                                                                                            

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.