• Tüm Kategoriler
 • Müşteri Hizmetleri

  Hakkımızda

  Hakkımızda 
  POOLTECH TECHNOLOGY  2006 Yılında, Kıbrıs’da Şirketin Genel Müdürlüğünü sürdürmekte olan BARIŞ YİĞİT tarafından kurulmuştur.
  POOLTECH yüzme havuzunda 15 yıllı aşkın deneyime sahip ve gelişmekte olan bir firmadır.
  POOLTECH’ in ana ve tek faaliyet konusu yüzme havuzu kimyasalları ve ekipmanlarıdır.
  Kıbrıs'da ilklere imza atmış ve müşterilerine Havuz teknolojisi anlamında 2014 Yılında müşterilerine Ücretsiz Havuz Robotları Semineri , 2016 Yılında Havuz Bakımı konulu, 2017 Yılı sonunda Kıbrıs'da periyodik havuz bakımı yapan firmaları İzmir'de detaylı Havuzun mekanik donanım hesaplamaları, periyodik bakımı gibi geniş kapsamlı profesyonel üç büyük seminer düzenlemiştir. 
  POOLTECH ürün kalitesi ve müşterileri ihtiyaçları, memnuniyeti ve en önemlisi profesyonellik bizim önceliğimizdir. Havuz Ekipmanlarımızda 2 ile 10 yıl değişen Ürün Garantisi ile yolumuza her geçen gün katlanarak büyüyen her anlamda mutlu müşterileri ile yoluna devam etmektedir. 
  Ada'da rekabetçi, uygun fiyat , ürün, yedek parça ve servis en önemlisi Garantisi ile siz değerli müşterilerimizin her türlü havuz problemlerinin çözümü ile sorunlarınınızı karşılamaya hazırız.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
  Saygılarımızla POOLTECH ve ekibi...

   
  Anasayfa / Home | İletişim / Contact Us 

  North Cyprus Pool Equipment Supplier
  Kıbrıs'ın Havuz Ekipman Tedarikçisi
  POOLTECH © Copyright 2005 - 2020

                                                                                                                            

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.